TEKTUM CONSTRUCTION GROUP SP. Z.O.O.SK Warszawa - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak TEKTUM CONSTRUCTION GROUP SP. Z.O.O.SK nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

TEKTUM CONSTRUCTION GROUP SP. Z.O.O.SK

O specjaliście

Budowa domów nie jest naszą pracą, to nasza pasja.

Specjalizujemy się w budowie szkieletowych domów energooszczędnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku skandynawskim. To doświadczenie to nie tylko wybudowanie kilkuset domów i budynków użyteczności publicznej, to przede wszystkim zapewnienie tysiącom rodzin własnego miejsca na ziemi.

Nasze domy budujemy w oparciu o skandynawskie know-how, do tej pory zrealizowaliśmy inwestycje na terenie Szwecji, Norwegii, Polski, Niemczech i Czech. Budujemy domy jednorodzinne i wielorodzinne a także budynki użyteczności publicznej.

Posiadamy bogatą bazę gotowych projektów, realizujemy również projekty indywidualne także takie które pierwotnie przewidziane były do budowy w tradycyjny sposób (murowane).

Dom ciepły, dom nowoczesny, dom energooszczędny, dom pasywny to dom zbudowany przez TEKTUM.

Zapraszamy również do naszego biura handlowego:
ul. Świerkowa 8a/1
55-040 Bielany Wrocławskie

Branża

Domy szkieletowe

Obszar działania

Lubelskie, Podlaskie, Świętokrzyskie, Zachodniopomorskie, Wielkopolskie, Małopolskie, Mazowieckie, Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Podkarpackie, Śląskie, Pomorskie, Warmińsko-mazurskie, Łódzkie, Lubuskie, Opolskie, Austria, Czechy, Dania, Niemcy, Norwegia, Słowacja, Szwecja

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 3 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Wrocław, 15 lutego 2016
Pozytywna opinia

Z firmą TEKTUM mieliśmy okazję współpracować przy budowie naszego domu w roku 2015. Jako inwestorzy jesteśmy zadowoleni ze współpracy, w naszej ocenie jest firmą rzetelną i godną polecenia. Już na samym początku, jeszcze przed podpisaniem umowy, otrzymaliśmy standard Tektum oraz wzór umowy. Mieliśmy więc okazję do dokładnego zapoznania się ze wszystkimi formalnościami związanymi ze współpracą z firmą. Podczas spotkania zadawaliśmy szereg pytań, na które otrzymaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. Przy zawieraniu umowy, analizując każdy punkt, mieliśmy też możliwość wprowadzania własnych korekt. Dużym plusem współpracy jest kompleksowe podejście do tematu budowy, poczynając od budowy fundamentu po instalacje wodnokanalizacyjne i elektryczne. Budowa finansowana była z kredytu i bank przed wypłatą każdej transzy przysyłał inspektora w celu sprawdzenia postępu prac, każda taka wizyta była zawsze opiniowana pozytywnie. Ważnym elementem współpracy z firmą TEKTUM była możliwość stałego kontaktu z osobą bezpośrednio odpowiedzialną za prace na terenie budowy, jak też z kierownictwem firmy (telefony, maile), dzięki czemu mogliśmy na bieżąco zgłaszać własne uwagi na temat wykonania niektórych prac, szczególnie w sytuacjach wymagających podjęcia szybkiej decyzji. Nasze propozycje, prośby i sugestie były zawsze uwzględniane. Nie bez znaczenia jest też fakt, że podczas wybierania określonych rozwiązań: jakość użytych materiałów, stolarki okiennej, pokrycia dachu (dachówka), orynnowanie, elewacja, itp., zawsze mieliśmy możliwość zaproponowania swojego rozwiązania, czy zmiany innego producenta materiałów. Przy wyborze innego rozwiązania niż zaproponowane przez firmę TEKTUM, różnica w cenie zawsze była dokładnie kalkulowana. Jako inwestorzy bardzo często odwiedzaliśmy teren budowy, byliśmy miło zaskoczeni szybkim postępem prac, ich jakością wykonania oraz porządkiem na terenie budowy.

Mazowieckie, 10 lutego 2016
Pozytywna opinia

Polecam tym, którzy chcą wybudować dom solidnie, szybko, w wysokiej jakości. Płacąc jednocześnie korzystną i uczciwą cenę. Długo szukałem pewnego wykonawcy domu w technologii szkieletu drewnianego. Do Tektum przekonały mnie wizyty na prowadzonych przez firmę budowach, rozmowy z inwestorami, którzy z nimi budowali oraz jakość wykorzystywanych do budowy materiałów i solidność wykonawcza. Tu nie mogło być żadnego kompromisu. I tak było na mojej budowie! Szwedzkie drewno, szwedzkie wkręty, gwoździe, wysokiej jakości membrany, taśmy uszczelniające, kleje itp. Długo można by wymieniać. Dodatkowo czynnik ludzki. Takiej ekipy życzę każdemu. Pracując zawodowo miałem spokojną głowę, widząc jakie doświadczenie mają wykonawcy. Nigdy nie usłyszałem, że czegoś się nie da zrobić. Podsumowując: Moja budowa jest już prawie ukończona, pełny sukces. Zapraszam chętnych do kontaktów ze mną i do obejrzenia rezultatów (dom pod Warszawą).

Sulistrowice k/Sobótki, 9 lutego 2016
Pozytywna opinia

Z firmą Tekum miałem okazję współpracować przy budowie mojego domu w 2012 roku. Współpraca od samego początku układała się dobrze, na wszystkie moje pytania otrzymywałem zawsze konkretną odpowiedz. Jako bardzo duży pozytyw odbieram kompleksowe podejście do tematu budowy, poczynając od budowy fundamentu po instalacje wod/kan i elektryczne. Dodam równie, że budowa finansowana była z kredytu i tu bank przed wypłatą każdej transzy przysyłał foto-inspektora w celu sprawdzenia postępu prac, każda taka wizyta była zawsze opiniowana pozytywnie. Jako inwestor jestem zadowolony z współpracy z firmą TEKTUM, w mojej ocenie jest firmą rzetelną i godną polecenia. W domu mieszkam ponad 3 lata i generalnie jestem zadowolony.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak TEKTUM CONSTRUCTION GROUP SP. Z.O.O.SK
Do jakiego stanu chcesz zlecić budowę?

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ŻURAWIA 43/122, Warszawa

Telefon

665****** Pokaż numer

Telefon

+48****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Maciej Wojniłowicz

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy SCANDINAVIAN HOUSES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Data rozpoczęcia działalności 2012-05-24
NIP 8961531748
Regon 021890888

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat m. st. Warszawa
Gmina Śródmieście
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00680
Poczta Warszawa
Ulica ul. Żurawia
Numer nieruchomości 43

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 2 - Jednostka organizacyjna niemająca osobowości prawnej
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 120 - Spółki komandytowe
Kod i nazwa formy własności 224 - Własność mieszana w sektorze prywatnym z przewagą własności krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2012-06-06
Data wpisu do rejestru ewidencji 2012-06-06
Data powstania 2012-05-24
Data rozpoczęcia działalności 2012-05-24

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7022Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
Przeważające PKD
7021Z STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELATIONS) I KOMUNIKACJA
6820Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
6810Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
6499Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6492Z POZOSTAŁE FORMY UDZIELANIA KREDYTÓW
6491Z LEASING FINANSOWY
6420Z DZIAŁALNOŚĆ HOLDINGÓW FINANSOWYCH
6399Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE INFORMACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
6391Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI INFORMACYJNYCH
6312Z DZIAŁALNOŚĆ PORTALI INTERNETOWYCH
6311Z PRZETWARZANIE DANYCH; ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI (HOSTING) I PODOBNA DZIAŁALNOŚĆ

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.